Počernice JINAK - aktuální informace

Počernice JINAK ukončilo koaliční spolupráci s HOP, SPP a ANO 2011

4. dubna 2019
Důvodem je porušování koaliční smlouvy ze strany zastupitelů Hnutí občanů Počernic s podporou Pirátů, SPOLEČNĚ PRO POČERNICE a ANO 2011.

Bližší informace naleznete v přiloženém dokumentu.Třetí číslo magazínu Počernice JINAK rozneseno do Vašich schránek

2. října 2018

Do poštovních schránek v celých Horních Počernicích naši dobrovolníci roznesli v pořadí již třetí číslo magazínu Počernice JINAK společně s mimořádnou přílohou PLUS. Najdete v něm rozhovor s bývalým ministrem dopravy Antonínem Prachařem, článek dvojky naší kandidátky Vladimíra Hoška ze Spolku Chvalská a také petiční arch k uspořádání 1. počernického referenda k problematice dostavby silničního okruhu kolem Prahy (SOKP)!

Těšíme se na vaše ohlasy a přejeme vám krásné čtení.

Je na vás, jestli to bude na nás!

Tým Počernice JINAK

Počernice JINAK posbíraly 1378 podpisů a jdou do komunálních voleb!!!

14. září 2018

Sdružení nezávislých kandidátů Počernice JINAK během června, července a začátku srpna posbíralo 1378 podpisů obyvatel Horních Počernic a jako jediné sdružení nezávislých kandidátů vstupuje do komunálních voleb v říjnu! Nasbírali jsme o 320 podpisů víc, než kolik nezávislé sdružení pro kandidaturu v HP potřebuje! V úterý 14. srpna zaregistroval ÚMČ Praha 20 naši kandidátní listinu. Děkujeme všem z Vás, kteří se nám podepsali a umožnili sdružení nezávislých kandidátů Počernice JINAK kandidaturu v komunálních volbách 5. a 6. října 2018. I díky Vaší důvěře se nám podařilo posbírat celkem 1378 podpisů, což je nový hornopočernický rekord! Díky Vám se nemusíme spoléhat na žádnou politickou stranu.

Seznam našich kandidátů naleznete zde

Víc hlav víc ví!

Za Tým Počernice JINAK

doc. ak. mal. Mgr. Martin Velíšek, Ph.D.
lídr kandidátky

Podali jsme přes 15 připomínek k návrhu Metropolitního plánu hl. m. Prahy

30. července 2018

Sdružení nezávislých kandidátů Počernice JINAK podalo prostřednictvím našich kandidátů Vladimíra Hoška a Viléma Čápa více než 15 připomínek k návrhu Metropolitního plánu hl. m. Prahy.

Připomínky naleznete zde

Víc hlav víc ví!

Tým Počernice JINAK

Magazín Počernice JINAK s mimořádnou přílohou míří do Vašich schránek

18. září 2018

Do poštovních schránek v celých Horních Počernicích je distribuováno další číslo magazínu Počernice JINAK společně s mimořádnou přílohou PLUS. Najdete v něm rozhovor s naším lídrem Martinem Velíškem, seznam a fotografie našich kandidátů a další zajímavé příspěvky!
Opět jsme nezapomněli ani na naše nejmenší – tentokrát si mohou vystřihnout šimpanze. Těšíme se na vaše ohlasy a přejeme vám krásné čtení.

Víc hlav víc ví!

Tým Počernice JINAK

Magazín Počernice JINAK ve vašich schránkách

3. června 2018

Do poštovních schránek v celých Horních Počernicích je distribuován magazín Počernice JINAK. Najdete v něm další body našeho volebního programu, rozhovory se zajímavými lidmi, občanskou poradnu nebo vysvětlení, proč sháníme podpisy pod „kandidátskou“ petici. Nezapomněli jsme samozřejmě ani na naše nejmenší – tentokrát si mohou vystříhnout lva. Těšíme se na vaše ohlasy a přejeme vám krásné čtení.

Víc hlav víc ví!

Tým Počernice JINAK

Odpověď na článek paní Hájkové

6. května 2018

Paní Jana Hájková na svém blogu uveřejnila článek s názvem „Když dva dělají totéž, nemusí to být totéž, aneb pochopí to volič?“

http://pocernicejinak.blog.cz/1805/kdyz-dva-delaji-totez-nemusi-to-byt-totez-aneb-pochopi-to-volic

Paní Hájkové jsme odpověděli a naši odpověď zde přinášíme:
Dobrý den, paní Hájková, děkujeme Vám za upozornění ohledně jména Vašeho blogu. Když jsme vymýšleli název pro sdružení nezávislých kandidátů, hledali jsme slova, která nejlépe vystihnou náš záměr. Spojení slov "Počernice JINAK" nám přišlo nejvhodnější, a to i s ohledem na to, že takové sdružení nezávislých kandidátů v Horních Počernicích ještě nepůsobí. Volbou tohoto názvu jsme nechtěli nikomu ublížit nebo kohokoli poškodit - tedy ani Vaši osobu.

Slovo "jinak" v názvu sdružení je celé uváděno s velkými písmeny, stejně tak logo našeho sdružení lze jen velmi těžko jakkoli spojovat s Vaším blogem. Slova "Počernice" a "JINAK" v názvu sdružení jsou navíc oddělena mezerou. JINAK v našem názvu není jen slovním druhem, ale je současně zkratkou, znamená: Jasně, Informovaně, Neagresivně, Aktivně a Komunikativně.

Jak uvádíme v úvodu našich webových stránek: "Chceme, aby každý, kdo má zájem pro Horní Počernice pracovat, tuto možnost měl a nesetkal se s pomluvami a nevděkem." O to, aby tak mohl kdokoli činit, se budeme zasazovat i nadále.

Dovolujeme si současně upozornit, že název „jinak“ v kombinaci s podstatným jménem i bez něj používá celá řada subjektů - od spolků, obecně prospěšných společností, obchodních společností, přes kulinářské a jiné blogy, po sdružení nezávislých kandidátů v jiných městech.

Omlouváme se Vám, pokud se Vás jakkoliv dotklo, že jsme si zaregistrovali dosud volnou doménu www.pocernicejinak.cz a rozhodli se pro sdružení nezávislých kandidátů používat jméno "Počernice JINAK". Nečiníme tak ze zlého úmyslu nebo snahy kohokoli poškozovat. Právě naopak. Ujišťujeme Vás, že naším úmyslem nebylo a není provozovat blog, ale vstoupit do komunální politiky. Předpokládáme, že se tudíž naše aktivity nebudou křížit.

Ing. Jiří Klán

Víc hlav víc ví!

Tým Počernice JINAK

Počernice JINAK mají další petiční místo

4. května 2018

Sdružení nezávislých kandidátů „Počernice JINAK“ získalo nové petiční místo! Petiční arch lze nově podepsat také na adrese:

Tenis Club Horní Počernice, Božanovská 2249/22, Praha 20

Děkujeme.

Chceme Počernice JINAK!

Tým Počernice JINAK

Počernice JINAK představily seznam petičních míst

1. května 2018

Sdružení nezávislých kandidátů „Počernice JINAK“ přestavilo seznam pěti ( prozatím ) míst, kde lze podepsat petici, které našemu sdružení umožní kandidaturu v říjnových komunálních volbách.
Mezi petiční místa „Počernice JINAK“ patří:

Pizzeria La Trattoria Turbanti, Náchodská 868, Praha 20
Prodejna krůtího masa, Náchodská ulice 708/79, Praha 20
Staročeská pekárna, Náchodská 708, Praha 20
Restaurace Na Radosti, Náchodská 470/135, Praha 20
OK Cukrárna, Náchodská 155, Praha 20


Děkujeme všem podnikatelům a jejich zaměstnancům za pomoc při sběru podpisů na petici, která nám umožní kandidovat.

Chceme Počernice JINAK!

Tým Počernice JINAK


Počernice JINAK startují

1. května 2018

Sdružení nezávislých kandidátů „Počernice JINAK“ k dnešnímu dni spustilo vlastní webové stránky. Do všech schránek v Horních Počernicích rovněž míří tiskovina s informacemi, jak si „Počernice JINAK“ představujeme. Krásné čtení.

Naši inzerci naleznete i v květnovém čísle Hornopočernického zpravodaje.

Víc hlav víc ví!

Tým Počernice JINAK


Clicky